Legionovia Legionowo - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wisła Płock S.A. - MKP Pogoń Siedlce 6:1
  • KS Legionovia 98 Legionowo - pauza
  • UKS Młodzik - 18 Radom - RKS Sarmata Warszawa 3:0
  • UMKS Piaseczno - MKS Znicz Pruszków 1:2

LEGIONOVIA LEGIONOWO - WILGA GARWOLIN 9 - 0 (3 - 0).

• autor: legionovia1998, 2014-10-20 14:05

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO Z WILGĄ GARWOLIN !

Po dobrym meczu bardzo pewnie pokonaliśmy kolejnego rywala odnosząc najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.

Zawodnicy Legionovii wyszli na boisko dobrze skoncentrowani i zmotywowani, co od razu pozwoliło na narzucenie swojego stylu gry. Od samego początku dobrze funkcjonowały wszystkie formacje, a gra się zazębiała. Raz za razem stwarzaliśmy sobie dobre sytuacje do zdobycia goli.

Pierwsza bramka padła w 12 minucie - dokładną wrzutkę z prawego skrzydła Radka Śledziewskiego pewnym strzałem z głowy wykończa Bartek Zakrzewski otwierając wynik spotkania. Trzy minuty później do prostopadłej piłki zagranej przez Rafała Choszcza dochodzi Sebastian Milewski i w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza po raz drugi. W 36 minucie bliźniaczą akcję przeprowadzają Mikołaj Kozioł z Kubą Bawołem i ten ostatni ustala wynik do przerwy na 3-0.

Po zmianie stron koncentracja i dyscyplina gry trochę siadła. Kilka prostych strat, nonszalancja i rozluźnienie spowodowały lekki chaos na boisku. Na szczęście ten stan nie trwał zbyt długo i po 10 minutach ponownie wskoczyliśmy na właściwe tory. Akcje zaczęły mieć dobrą płynność i z dużą łatwością przedostawaliśmy się pod pole karne rywala, co zaowocowało 5 bramkami zdobytymi między 50, a 60 minutą meczu. Gole kolejno zdobywali Śledziewski Radek (as Milewski), Kowalski Sebastian (as Bawoł), samobójczy gol obrońcy Wilgi, oraz ponownie Kowalski (as Bawoł) i Śledziewski (as Bawoł). W samej końcówce dołożył jeszcze jedno trafienie grający pierwszy raz w ataku – Kuba Bawoł przy asyście „Milesia” ustalając wynik spotkania na 9–0.

Cieszy fakt, że zespół bardzo poważnie podszedł do potyczki ze słabeuszem naszej ligi i pewnie sięgnął po komplet punktów. Gra całego zespołu była dobra, a momentami nawet bardzo dobra. Skorygowaliśmy błędy ustawienia z poprzedniego spotkania w efekcie czego jakość gry znacznie się polepszyła i zaowocowało to przyjemnym i pokaźnym zwycięstwem.

Dzięki pozytywnym wynikom z innych boisk naszej ligi ponownie wracamy do gry o cel, który sobie założyliśmy na tą rundę !

Więc Panowie pełna mobilizacja !!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

MKP Pogoń SiedlceKS Legionovia 98 Legionowo
MKP Pogoń Siedlce 3:0 KS Legionovia 98 Legionowo
2015-06-13, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wisła Płock S.A. 6:1 MKP Pogoń Siedlce
KS Legionovia 98 Legionowo pauza
UKS Młodzik - 18 Radom 3:0 RKS Sarmata Warszawa
UMKS Piaseczno 1:2 MKS Znicz Pruszków

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.