Aktualności

PORAŻKA Z POGONIĄ W SIEDLCACH 2 - 1 (1-1).

• autor: legionovia1998, 2014-10-07 13:28

DOTKLIWA PRZEGRANA W OSTATNICH SEKUNDACH.

Po bardzo wyrównanym spotkaniu niestety przegraliśmy 2 - 1 (1-1), tracąc decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu.

Bardzo wąska kadra, szpital w zespole, brak zmian i słaba postawa środka pola to główne problemy naszej drużyny. Rywal był jak najbardziej w naszym zasięgu, lecz niestety nie da się wygrywać meczy z takim przeciwnikiem mając do dyspozycji 13 zawodników w tym 9 zdolnych do gry na 100 procent. Gospodarze dokonali 7 „jakościowych” zmian stale podkręcając tempo gry. Dodatkowo jeszcze dziwnie słaba dyspozycja dwóch kluczowych zawodników kreujących grę, oraz ekipa sędziowska wyraźnie sprzyjająca swoimi decyzjami gospodarzom złożyły się na tą tak dotkliwą porażkę. Szkoda straconej szansy na dobry wynik, bo mimo tylu przeciwności losu to z przebiegu gry przynajmniej remis nam się należał. Większość chłopców dała z siebie wszystko i za to im serdecznie dziękuję. Szkoda, że nie wszyscy mają świadomość celu i determinację by do niego dążyć ze wszystkich sił.

Piłka nożna jest grą piękną, ale bywa okrutna, co mocno odczuliśmy w tym meczu.

Choć nasze szanse na zrealizowanie postawionych założeń na ten sezon są coraz mniejsze, to mimo wszystko walczyć musimy do końca.

Nadzieja umiera ostatnia i trzeba się zmobilizować na końcówkę tego sezonu, byśmy nie musieli uznać kolejnego za stracony !!!